חיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איך בוחרים תמונות לבית?

התמונה הנכונה יכולה להפוך כל חדר למרחב מרגש שמעניק תחושה טובה ומעוררת השראה, ולכן כאשר מגיעים לרגע שבו הכול מוכן ורק חסרה תמונה, כלל לא פשוט לקבל החלטה, במיוחד שלתמונות יש נטייה להישאר תלויות באותה נקודה לאורך שנים.

כיצד בכל זאת בוחרים? אספנו עבורכם מבחר שיקולים וכלים שייקלו עליכם את תהליך הבחירה, ואף מספר טיפים שמסייעים לסגור אונליין רכישה בטוחה. יש לכם חדר ורק חסרה תמונה? מבטיחים שבתום 2 דק' קריאה תתקדמו עם קבלת ההחלטה, ומי יודע, אולי תסגרו הזמנה.. מתחילים!

כמות וגודל של התמונה

טרם נדבר על סגנון, איכות, צבעים וכדומה, נתחיל מפרמטרים הרבה יותר כללים – גודל, צורה וכמות, שלושה פרמטרים משלימים.

שנסביר? באותו קטע קיר ניתן להציב תמונה אחת גדולה, או לחלופין 3 תמונות חיתוך לייזר. תמונה מלבנית ארוכה, או לחלופין מספר תמונות עגולות וכן הלאה. מסקנה? חשוב לדעת מראש מה מעדיפים וכאן ננסה לסייע:

 • יש לכם חלל גדול? תשקלו לשלב תמונה אחת גדולה, או לחלופין מספר תמונות קטנות. בוחרים באפשרות השנייה? חשוב שתישמר שפה אחידה בין שתי הבחירות, כאשר הקשר הויזואלי יכול לבוא לידי ביטוי באמצעות אלמנט שחוזר על עצמו, צבע של מסגרת, סגנון וצבעוניות.
 • יש לכם חלל יחסי קטן? אל תעמיסו! תבחרו בתמונה אחת בגודל בינוני/קטן שתשאיר מספיק ספייס מסביב. למה לא מספר תמונות קטנות? עשוי לייצר תחושה של עומס – קחו זאת בחשבון!

מסגרת של התמונה?

אומנם מסגרת יש לבחור רק לאחר שסגורים על התמונה הרצויה, אך חשוב לזכור שביכולתה להשפיע רבות על סך התוצאה. מסגרת יכולה להדגיש את התמונה או לחלופין להסיח ממנה את הדעת, ואף לפגום באווירה שביכולתה לשדר.

לרשותכם מספר דגשים מסייעים בעת בחירה נבונה של מסגרת:

 • סגנון: תגדירו איזה סגנון של מסגרת מחפשים: מודרני, קלאסי, נוסטלגי, יוקרתי וכדומה. לצורך הדוגמה נחדד שמסגרת לבנה ושחורה משדרת מראה מודרני, מסגרת מעץ משדרת סגנון טבעי ומסגרת מזהב משדרת מראה יוקרתי ואף סגנון שנוטה לוינטג'.
 • התאמה לתמונה: לאחר שבוחרים תמונה, תשקלו האם רוצים שהמסגרת "תיבלע" במראה הכולל, או שתבלוט/תקפיץ את האיור הנבחר.
 • עלות: מסגרת עשויה להקפיץ את העלות של סך התמונה, כך שגם זהו שיקול משמעותי.

טיפ מתנה: לרוב רצוי לבחור במסגרת שמסייעת לתמונה להיראות במיטבה ולא מסיחה ממנה את תשומת הלב.

תאורה של הבית

לאחר שיודעים היכן מבקשים להציב את התמונה, תבחנו את התאורה שיש בחדר. סוג, כיוון ועוצמת התאורה יכולים להשפיע באופן משמעותי על האפקט הכללי, וכאן ניגש להסביר:

 • אם משתמשים באור טבעי שנכנס מהחלון, תבחרו בתמונה בעלת צבעים בהירים, ואם משתמשים בתאורה מלאכותית, רצוי לבחור בתמונה בעלת צבעים כהים.
 • אם יש השתקפות ישירה מהחלון, תבחרו בתמונה ללא מסגרת זכוכית (למשל תמונות קנבס ותמונות לייזר שעשויות ממתכת).
 • אם משתמשים בתאורה חמה, תבחרו בתמונה בעלת צבעים חמים, ואם משתמשים בתאורה קרה, תבחרו בתמונה בעלת צבעים קרים.

תמונה בחיתוך לייזר – ייצור ישראלי קפדני פנינת התמונות 

לא חסרים אתרים מחו"ל שמוכרים מגוון רחב של תמונות, אך יש ערך רב ברכישה של תמונות שמיוצרות כאן בארץ, וזה בשל שלושת הסיבות הבאות:

 • איכות – תמונה שמיוצרת בארץ מבטיחה איכות ברמה מאוד גבוהה (במיוחד אם משווים לתמונות שמיוצרות בסין), ואף העובדה שהמשלוח אינו כרוך בטיסה ובשלל נקודות עצירה, ממזערת נזקים אפשריים.
 • זמן – הכי כיף להזמין תמונה ולדעת שמקבלים אותה בתוך כמה ימים אחדים.
 • תמיכה – תמיד נכון לתמוך בעסקים כחול לבן, אך כיום יותר מתמיד.

דוגמאות של התמונות שלנו 

סגנון צבעים נושא התמונה

לא סתם מצאנו לנכון לציין ביחד את השלישייה "סגנון, צבעים ונושא", וזאת כיוון שעבור שלושתם הכלל פשוט: יש לקבל החלטה שלוקחת בחשבון את העיצוב הקיים ובו זמנית את החיבור האישי. הסגנון העיצובי, הצבעים והנושא מתאימים לחדר המיועד ועושים לכם טוב על הלב? זה בעיקר מה שקובע!

הדמיה מקדימה

רוצים לדעת מראש כיצד התמונה עתידה להשתלב במרחב הייעודי? יש לנו טריק מבטיח ופשוט ליישום. מצלמים עם הנייד תמונה של המרחב הייעודי וכשתמונת החדר מול העיניים עוצרים לבחון את ההיצע של התמונות שלנו, כך שהרבה יותר קל להתאים סגנון וצבעים. מה לגבי התאמה של גודל התמונה? תעברו על הגדלים שאנחנו מציעים ופשוט תסמנו על הקיר את הגודל הרצוי (ע"י נייר דבק). נראה טוב? מעולה. נראה גדול מדי? מנסים את הפורמט היותר קטן, עד שההתאמה אידיאלית!

תמונה במרחק נגיעה

מקווים שסייענו וחידשנו. מוזמנים לעבור המבחר הרב והמגוון ולהתחיל לסמן פריטים שאוהבים. אל תשכחו לבחור מסגרת מתאימה ולקחת בחשבון את הגודל האידיאלי. רכישה נעימה!

לקוחות חדשים?

מגיע לכם בונוס!
5% הנחה נוספים
להזמנה ראשונה באתר
בהקלדת קוד קופון:
new5