חיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הכל על ציורים מופשטים לעיצוב הבית

 לאמנות יש כוח עצום. היא מעבירה מסרים, מעוררת מחשבה, מעבירה ביקורת ומשנה ברגע אחד כל חלל שבו היא מוצבת. בין אם מדובר בבית או במשרד, בחירת יצירת האמנות המדויקת יכולה ליצור את המסר והאווירה בהן תהיו מעוניינים. אחת הצורות הפופולאריות והמעניינות ביותר של אמנות, היא האבסטרקט, האמנות המופשטת. זו שכאשר מביטים בה לראשונה, אולי לא מבינים עד הסוף מה היא מנסה להגיד. זו שמוסיפה צבע ולעתים מעוררת אף אי נוחות מסוימת. 

 

אולי דווקא בגלל זה, רבים מעדיפים לשלב אותה בעיצוב הבית ובוחרים ציורים מופשטים על פני תמונות של אלמנטים וסיטואציות ברורים לעין. אם גם אתם מחפשים את היצירה האחת, היחידה והמיוחדת למשרד או לחדר מסוים בבית, הרשו לנו לקחת אתכם למסע אל נבכי האמנות המופשטת.  

 

מהי אמנת מופשטת? 

זהו סגנון אמנותי שמטרתו להתנתק לחלוטין מתיאורים מסורתיים ובעיקר ברורים, של המציאות. במקום לתאר חפצים, סצנות או אנשים, האמנות המופשטת משתמשת בצבעים, צורות ומרקמים כדי לעורר רגשות, רעיונות ותחושות מבלי ליצור סצנה ברורה. האמנות האבסקרטית התפתחה בתחילת המאה ה-20 ומאז הפכה לאחד הזרמים המרכזיים בעולמות האמנות והעיצוב, כאשר היא חוצה גבולות ועושה את דרכה גם אל מרחבים פרטיים של אנשים.  

 

על אף שהאמנות המופשטת מגוונת להפליא מעצם היותה היא, ישנם מאפיינים המשותפים לסגנון כולו. מאפיינים אלו לרוב חוזרים על עצמם ביצירות רבות, ומאפשרים לזהות את הסגנון בקלות: 

  • דימויים לא ברורים ציורים מופשטים אינם מתארים לרוב חפצים, אנשים או סצנות מהעולם האמיתי. במקום זאת, האמן מסתמך על השפה החזותית של צורות, צבעים ומרקמים כדי להעביר את המסר שלו. 
  • דגש על צבע וצורההאבסטרקט מתמקד לרוב באלמנטים חזותיים של אמנות, כגון צבע, קו וצורה. אמנים משתמשים באלמנטים אלה כדי ליצור תחושה של תנועה, קצב והרמוניה בתוך היצירה ומתוך אלו, ליצור שיח בנוגע למסר שרצו להעביר. 
  •  ביטוי רגשי בסופו של דבר, האמנות המופשטת היא אמצעי לביטוי מדויק וייחודי של רגשות ועולמות פנימיים. האדם המביט ביצירה יוכל לפרש את היצירה על סמך החוויות האישיות שלו, בדיוק מהסיבה שהיצירה אינה ברורה כשמש. כך, כאשר תכניסו הביתה ציור מופשט, תגלו שהוא מייצר שיח בקרב כל אדם שיגיע אליכם, וכי כל אחד שואב ממנו מסרים שונים.  

 

כוח המשיכה של האמנות המופשטת 

ציורים מופשטים אינם מתארים נושאים ספציפיים, כך שהם יכולים בקלות להתאים לסביבות שונות ולהשלים סגנונות עיצוב בחללים שונים. בין אם החלל מעוצב בסגנון מודרני, מינימליסטי ואפילו כפרי, ציור מופשט יוכל לשדרג את העיצוב הכללי ולהוסיף לו עניין. לכן, הוא יתאים לא רק לבתים אלא גם לסביבת עבודה כגון משרדים ומפעלים. מגע של תחכום ועניין הרי נדרש בכל מקום! 

 

בנוסף, לאמנות מופשטת יש כוח לעורר מגוון רחב של רגשות, לצד מחשבה ויצירתיות. מכיוון שלא מוצג בפני הצופה נושא ברור, יוכל לפרש את הציור על פי רגשותיו, חוויותיו ודמיונו. זו דרך נפלאה ליצור סביבה המעודדת יצירתיות ומחשבה, ואף לעורר שיח ועניין בקרב מי שייחשף ליצירה לראשונה.  

 

למי תתאים האמנות המופשטת? 

 

ציורים מופשטים יהיו בחירה מצוינת עבור חובבי אמנות ואספנים המעריכים את מגוון הסגנונות, הטכניקות והרגשות שניתן לבטא באמצעות הסגנון הייחודי. יצירות מופלאות אלו מבטאות יצירתיות, פריצת גבולות ודרך מחשבה מעניינת וייחודית. כך, הם יתאימו מאוד למי שיצירה היא חלק בלתי נפרד מהיום יום שלו; כותבים, ציירים, מעצבים דיגיטליים ועוד. ידוע שככל שאדם מקיף עצמו בכלים שמגרים את הדמיון, היצירה הופכת לפתע לקלה, מהירה וזורמת הרבה יותר. 

מאידך חשוב לציין שיצירות אלו יתאימו גם עבור מי שעוסק בתחומים אחרים, שנחשבים רגילים וישרים יותר. בכל תחומי החיים יצירתיות, צבע ועניין הם חשובים כך שאם אדם מחפש לפתוח את הראש, לחצות את הגבולות ולעורר יצירתיות חבויה ונסתרת, אמנות מופשטת היא כלי רב עוצמה שיוכל בהחלט לסייע בכך.  

 

למי שעוסק בתחומי יצירה או מחפש מקור השראה, אמנות מופשטת יכולה להיות כלי רב עוצמה להצתת הדמיון ולעידוד חשיבה מחוץ לקופסה. על ידי הקפת עצמך עם ציורים מופשטים המעוררים מחשבה לעורר יצירתיות, אתה יכול ליצור סביבה המטפחת חדשנות וצמיחה אישית. 

 

בסופו של דבר, נוכל לומר בפה מלא כי אמנות מופשטת מתאימה לכל מי שרוצה להוסיף נופך ייחודי ואישי לסביבת המגורים ואפילו למשרד שלו. בין אם אתם אספני אמנות או בסך הכל מחפשים יצירה שתשדרג את המשרד, הסלון ואפילו את חדר השינה, ציורים מופשטים יוכלו להיות בחירה צבעונית, נהדרת ומעניינת.  

 

את המסר, אתם תחליטו 

אנחנו יודעים, במבט ראשון היצירות המופשטות עלולות לבלבל, אבל זו בדיוק המטרה שלהן! בכך שהן לא מציגות סצנה ספציפית וברורה, הן מעוררות עניין ושיח והופכות למרכז תשומת הלב. אם זה בדיוק מה שאתם מחפשים, אנחנו בפנינת התמונות אספנו עבורכם מגוון עצום של ציורים מופשטים מהם תוכלו לבחור את האחד והיחיד, המעניין והמושך ביותר שישדרג ברגע אחד את החלל בו יוצב.  

 

האמנות המופשטת היא זרם מרתק ומגוון המציע אין סוף אפשרויות לביטוי אישי ולחקירה יצירתית. עולמות שלמים ומסרים אדירים מועברים דרך הסגנון, הטכניקות ומשיכות הצבע וזה בדיוק מה שהחדר, המשרד או הסלון בו תציבו את התמונה, עומד להעביר. אתם עומדים ליצור שיח ועניין בקרב כל אדם שייכנס לחלל לראשונה, ולהפוך את העיצוב הקיים לאלגנטי ואנטיליגנטי 

 

לקוחות חדשים?

מגיע לכם בונוס!
5% הנחה נוספים
להזמנה ראשונה באתר
בהקלדת קוד קופון:
new5